SHOP
SHOP

Yönetim Taahüdü

Biz, BSTOffice olarak, kalite, çevre ve iş sağlığı güvenliği konularında taahhütte bulunuyoruz. Müşterilerimize, çalışanlarımıza, tedarikçilerimize ve topluma olan sorumluluğumuzu yerine getirmek ve sürdürülebilirlik prensiplerine uygun şekilde hareket etmek için aşağıdaki ilkelere bağlı kalacağımızı taahhüt ediyoruz:

Kalite Taahhüdü;

✓ Müşterilerimize sürekli olarak yüksek kalitede ürünler ve hizmetler sunacağız.

✓ İş süreçlerimizi sürekli iyileştirme ve en iyi uygulamaları benimseme yoluyla kaliteyi sürekli artıracağız.

✓ Müşteri geri bildirimlerini dikkate alacak ve müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutacağız.

Çevre Taahhüdü;

✓ Çevreye olan etkimizi en aza indirmek ve doğal kaynakları sürdürülebilir bir şekilde kullanmak için çevresel etkilerim izi sürekli olarak değerlendireceğiz.

✓ Yasa ve düzenlemelere uyarak, politikamıza ve standartlara uygun hareket etmek için gerekli kaynakları sağlayacağız.

✓ Atık yönetimi, enerji verimliliği ve çevresel risklerin kontrolü konularında sürekli iyileştirme çalışmalarına öncelik vereceğiz.

✓ Yeşil Ofis Mobilyaları konusunda lider olacağız.

İş Sağlığı ve Güvenliği Taahhüdü:

✓ Çalışanlarımızın sağlığını ve güvenliğini korumak için uygun iş sağlığı ve güvenliği önlemlerini alacağız.

✓ İş yerinde olası riskleri değerlendirecek ve riskleri azaltmak için gerekli önlemleri uygulayacağız.

✓ Çalışanlarımızı iş sağlığı ve güvenliği konularında eğitecek ve farkındalığı artırmak için sürekli çaba sarf edeceğiz.

✓ Ofis mobilyalarında ergonomi konusunda önemli farklar yaratarak diğer tüm çalışanların çalışma alanı konforuna katkıda bulunacağız.

✓ Tasarımlarımızı yaparken ürünün ergonomisi kadar prosesin ergonomisini de ön planda tutarak kendi çalışma alanlarımızı geliştireceğiz.

Bu taahhütler, şirketimizin faaliyetlerini yönlendiren temel prensiplerimizi yansıtmaktadır. Taahhütlerimize uyum sağlamak ve sürekli gelişim için kaynakları sağlamak konusunda kararlıyız. Bu taahhütlerin etkinliğini sürekli olarak gözden geçirecek gerekli iyileştirmeleri yapacağız. Aynı zamanda, çalışanlarımızı, tedarikçilerimizi ve paydaşlarımızı bu taahhüdün bir parçası yapacağız.

Genel Müdür
Sena BAŞTUĞ DENİZ