SHOP
SHOP

Kalite Politikamız

Müşteri Memnuniyetini Temel İlke Kabul Ederek Tüm Çalışanlarımızın Katılımıyla; Uluslararası Kalite Standartlarına Uygun, Çağdaş Büro Mobilyaları Üretmek; Güvenilir, Aranılan, Sürekli Kendisini Yenileyen, Bir Marka Olmak, Sağlık, Sosyal Sorumluluk Ve Çevre Bilinci Gereklerinin Bir Şirket Kültürü Haline Gelmesini Hedeflemek Kalite Politikamızdır.

BST Office, uzmanlaşmış ve nitelikli kadrosu çağdaş hizmet anlayışı ve Türkiye ile sınırlı kalmayan vizyonu ile sektörün önde gelen en büyük ofis mobilyası üreticilerinden biridir. BSTOffice işlevsel tasarımları ve üstün kalitesiyle modüler ofis mobilyalarının lider markasıdır.

İŞLETME OLARAK Liderlik stratejimiz, araştırma ve geliştirmeye sürekli yatırım üzerine temellendirilmiştir. Bu strateji markalarımızın; yenilikçi, yüksek performanslı, kullanışlı, en yüksek kalite ve güvenlik standartlarında üretilmiş ürünler sunmasına imkan tanır. Biz mükemmeli hedefliyoruz ve sürekli kendimizi ve yöntemlerimizi geliştirme çabasındayız. Dürüstlük ve açıklığa büyük önem veriyoruz. Biz paydaşlarımızla, güven ve karşılıklı faydaya dayalı güçlü ve sürdürülebilir ilişkiler kurma kararlılığındayız. İşimizi dürüstlükle yapıyoruz: yasalara uygun davranıyoruz ve iyi kurumsal yönetişim uygulamalarına bağlı hareket ediyoruz.

İŞVEREN OLARAK Biz BSTOffice i çalışılacak mükemmel bir yer kılmayı hedefliyoruz. Çalışanlarımızın en önemli varlıklarımız olduğunun bilincindeyiz. Emniyetli ve sağlıklı bir çalışma ortamını hak ediyorlar. Burada kişisel beceri ve liyakatlerin anlaşılır, çeşitliliğin değeri bilinir, kişisel gizliliğe saygı duyulur ve mesleki yaşam ile özel yaşam arasındaki denge dikkate alınır. Çalışanlarımıza teşvik edici bir ortam, kişisel fırsatlar ve bir fark oluşturmak için imkân sunduğumuza inanıyoruz. Tüm çalışanlarımızın, sorularını, düşüncelerini ve kaygılarını ortaya koymada kendilerini özgür hissedecekleri açık, yürekli, cömert ve saygılı bir ortamı teşvik ediyoruz.

KURUMSAL BİR YAPI OLARAK Doğal çevreye olan etkimiz konusunda duyarlıyız ve bugünkü çıkarlar için yarınları feda etmekten kaçınmaya kararlıyız. Bulunduğumuz coğrafya ve topluma olumlu bir katkıda bulunuyoruz ve yerel kültür ve duyarlılıklara saygılıyız. İnsan haklarına saygı taahhüdümüz var. İş yerlerinde çocukların sömürülmesine ve suiistimaline son vermeye yardımcı olmak istiyoruz. Biz değerlerimizi ve etik taahhütlerimizi paylaşan iş ortaklarını etkin olarak arayıp buluyor ve tercih ediyoruz.

BST Office olarak,

İşi kolaylaştıran çözümsel,
iş yerinde verimliliği arttıran,
iş hayatını sosyal bir duruma getiren fonksiyonel seçenekleri arttırılmış çekici Ofis mobilyaları üretmek ,
Kullanıcı dostu ve Çalışanların verimini arttıran,
İnsana duyarlı,
Ergonomik,
Çevreci

İşi kolaylaştıran çözümsel, iş yerinde verimliliği arttıran, iş hayatını sosyal bir duruma getiren çekici Ofis mobilyaları üretmek konusunda ki Fonksiyonel seçenekleri arttırılmış, Kullanıcı dostu ve Çalışanların verimini arttıran, İnsana duyarlı, Ergonomik, Çevreci

Ürünler üretme kararlılığımız gururumuzdur.

Başarılı olmak için hem bireysel hem de mesleki olarak, ilerlemeli ve gelişmeliyiz. Temel değerlerimiz olan, ekip çalışması, liderlik, yenilikçi olmak ve özgün olmak bu gelişimi sağlayabilmemiz için vazgeçilmezdir.

Profesyonel standartlar, kanunlar, düzenlemeler ve şirket içi prosedürler çerçevesinde işimizi yürütürken bunların tek başına her türlü tutum ve davranış ile ilgili yön gösterici olamayabileceğinin bilincindeyiz. Dolayısıyla, tüm BSTOffice personeli için geçerli olan "İş Etiği Kuralları " mız bulunmaktadır. Bu kurallar değerlerimiz üzerine oluşturulmuştur.

BSTOffice çalışanları olarak, hepimiz İş Etiği Kuralları içerisinde yer alan ilkeleri bilmenin ve anlamanın yanı sıra bu ilkelerin dayandığı değerleri de bilmek ve anlamak zorundayız. Aynı zamanda bu Kurallar’ ın yazılı şekli dışında doğasına da uygun davranmak mecburiyetindeyiz ve iş arkadaşlarımızın da bu şekilde davranmasına yardımcı olmalıyız. Bireyler olarak konu ile ilgili soru ve sorunlarımızı uygun mecralarla paylaşmamız gereğinin bilincinde olmalıyız.

Kurallar, doğruluk ve iş yapış etiğinin standartlarına ilişkin önemli bir referans olarak yer alsa da, hiçbir kurallar bütünü bireylerin karşılaşabileceği tüm spesifik durumlara birebir cevap veremez. Dolayısıyla, Kurallar' ın iyi niyet ve sorumluluk bilinci çerçevesinde verilecek doğru kararların yerine geçtiği düşünülmemeli, aksine bu bilinç içerisinde verilecek kararlar ile ilgili olarak Kurallar' ın yardımcı olacağı düşünülmelidir. Organizasyonumuzun gücü, bilgi birikimimize ve tecrübelerimizin paylaşımına dayanmaktadır.