BST
SHOP >>>

BST; modern ofis mobilyaları ve sektörel çözümler

Ürün tasarımlarımız yaşamı, kültürü, insanı, değişimi ve renkleri yansıtma öznesine dayanıyor.

BST Office, kalitesi ve tasarımları ile ofislerinizi geleceğe taşıyor.

Benimsediğimiz kalite standartları ve seçkin estetik kriterlerimizle her tür çalışma alanını ve ziyaretçilerimizin kullanacağı alanları konforlu ve kullanışlı çalışma alanları haline getirmek için çalışıyoruz.

BST OFFICE, 40 yılı aşkın süredir demir çelik sektöründe hizmet veren Baştuğ ailesinin ofis mobilyaları markasıdır.

Üretim gücüne, ergonomik tasarıma ve insan sağlığına önem veren, çevreye duyarlı ve çalışan verimliliğini artıran ürünlere ağırlık veren BST OFFICE’in benimsediği sürdürülebilirlik anlayışının temel hedefi; yenilikçi ürünlerin, sürdürülebilir çevre ve tasarım unsurlarını gözeterek hayata geçirilmesidir. Uygulamaya koyduğu Entegre Yönetim Sistemi ile doğaya ve topluma saygılı hammadde kullanımını, karbon ayak izini azaltmayı ve geri dönüşüm oranını artırmayı ilke edinmiştir.

BST OFFICE, kırk yılı aşkın süredir demir çelik sektöründe hizmet veren, Baştuğ ailesinin ofis mobilyaları yatırımıdır.

Üretim gücüne, tasarıma ve insan sağlığına önem veren, çevreye duyarlı, ergonomik ve çalışan verimliliğini artıran ürünlere ağırlık veren BST OFFICE’in benimsediği sürdürülebilirlik anlayışının temel ilkesi; yenilikçi ürünlerin insan, çevre ve tasarım unsurlarını gözeterek hayata geçirilmesidir.

Ofis mobilyası sektöründe güven ve kalite anlayışıyla ön plana çıkan, doğaya ve canlıya saygı prensibi ile üretim yapan öncü bir markadır. Uygulamaya koyduğu Entegre Yönetim Sistemi ile çevre ve insan sağlığını riske etmeyecek hammadde kullanımını, atıkları azaltmayı ve geri dönüşüm oranını arttırmayı kendine ilke edinmiştir.

Firmamız konusunda lider uluslararası firma ve tasarımcılar ile birlikte çalışarak ve ileri teknolojinin olanaklarından yararlanarak, özgün ve başarılı ürünlere imza atmaktadır.

Modüler mobilyada standart olma özellikleri kalitede, teknolojide, fiyatta, müşteri hizmetlerinde, dağıtım teşkilatında ve hepsinden önemlisi boyutta standardizasyondur. Bütün bu standardizasyonu sağlamak için fabrikasyon üretimi gerekmektedir.

Yüksek teknoloji ve bilgisayar kontrollü ve robotik sistemlerin kullanıldığı fabrikalarda yapılan üretimlerle geniş kitlelere aynı fiyat ve kalitede ulaşabilme olanağı vardır. Aynı zamanda projeli işler içinde bir departmanı bulunan firmamız çözüm ortağı olarak proje firmalarına da çalışmalarda bulunuyor.